15 жовтня у Кременчуці стартує конкурс дитячих малюнків «Мої права», яким планується охопити учнівську молодь міста. Про проведення заходу повідомила пресслужба мерії міста.

Його організовує управління у справах сімей та дітей з метою: вивчення положень Конвенції ООН про права дитини, виховання поваги до них навчити юних кременчужан правильно реалізовувати свої права та законні інтереси на практиці;

надання дітям можливості реалізувати власні творчі здібності.

Конкурс безпосередньо проводиться серед учнівської молоді, яка навчається в школах та позашкільних навчальних закладах міста.

Для участі слід подати художні роботи на правову тематику стосовно реалізації основних положень Конвенції ООН про права дитини, виконані на папері формату А-3.

Техніка виконання: гуаш, акварель, олівець тощо.

Роботи повинні бути оформлені в паспарту.

На зворотному боці кожної конкурсної роботи необхідно зазначити (українською мовою): назву роботи; прізвище, повне ім’я, по батькові та вік автора; навчальний заклад; контактний телефон.

Роботи будуть оцінюватися у трьох вікових категоріях:

І категорія – 6-10 років;

ІІ категорія – 11-14 років;

ІІІ категорія – 15-17 років.

Журі визначить і нагородить цінними подарунками та грамотами переможців конкурсу (відповідно 1, 2, 3 місця у кожній віковій категорії).

А кращі роботи роздрукують в тематичному календарі і розповсюдять у школах Кременчука.

Роботи на конкурс прийматимуться до 15 листопада за адресою: площа Перемоги, 2, управління у справах сімей та дітей виконавчого комітету Кременчуцької міської ради, каб. 114, тел. 3-61-67