19 листопада у виконавчому комітеті Кременчуцької міської ради дано офіційний старт благодійній акції «Святий Миколай – дітям 2019». Заступник міського голови Руслан Проценко зазначив, що ця найдобріша акція у Кременчуці стала вже традиційною, вона проводиться у нашому місті вже 16 рік поспіль.

За цей час тисячі дітей, які потребують особливої уваги та підтримки, отримали подарунки від Святого Миколая, які збирали для них волонтери Молодіжного Парламенту Кременчука та всі небайдужі до доль маленьких кременчужан містяни.

Цього року акція «Святий Миколай –дітям» проходитиме у місті з 19 листопада по 23 грудня 2019 року. Її організаторами є Молодіжний Парламент Кременчука, Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій, управління молоді та спорту, управління у справах сімей та дітей, департамент освіти Кременчуцької міської ради, Кременчуцький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

З  кожним роком у Кременчуці все більше стає благодійників, вже сьогодні виявили бажання стати помічниками Святого Миколая майже 88 волонтерів.

Миколайчики цього року завітають не тільки до малечі у соціальні заклади, а й родини загиблих учасників АТО, щоб здійснити мрії дітей українських героїв.