У Кременчуці розпочали встановлювати систему камер «Безпечне місто». Про це сповістила пресслужба мерії нашого міста. Нагадаємо, минулого року Кременчук переміг у «Всеукраїнському громадському бюджеті Полтавщини» з проєктом «Безпечне місто» та отримав 13 млн грн на його реалізацію.

Тож у місті наразі камери відеоспостереження встановлюються у навчальних закладах міста. За словами першого заступника міського голови Володимира Пелипенка, вони з’являться в усіх школах, на проблемних перехрестях міських доріг, на в’їздах і виїздах з міста та в місцях масового скупчення людей.

У Кременчуці також створять ситуаційний центр, куди надходитиме інформація з відеокамер. Там прийматимуть рішення щодо відповідного реагування. У разі необхідності відбуватиметься взаємодія з правоохоронцями, працівниками МНС чи медиками.

Тож за ситуаціями та подіями, що відбуваються в місті, можна буде стежити в онлайн-режимі. Володимир Пелипенко зазначив, що побачити, як впроваджуються ці технології, можна буде вже до кінця цього року.