Парк електротранспорту КП “Кременчуцьке тролейбусне управління” Кременчука за останні роки був практично повністю оновлений. При цьому парк поповнився новими сучасними багатомісними автобусами. У результаті було налагоджено транспортне забезпечення багатьох мікрорайонів міста, зокрема, правобережної частини, Петрівки, Лашків, Великої Кохнівки, Першого та Другого Занасипу та інших віддалених мікрорайонів.

Сучасні технології потребують сучасного обслуговування, тому у тролейбусному управлінні, у рамках співпраці з європейськими партнерами, працюють також і над оновленням сервісно-ремонтної бази підприємства. На сьогодні в КТУ введено в експлуатацію першу оглядову канаву для проведення технічного обслуговування транспорту. Також для обслуговуючого персоналу створено сучасні та комфортні умови у декількох ремонтних приміщеннях підприємства. Наразі розпочато реконструкцію ще однієї оглядової канави.

Основним завданням для КП «Кременчуцьке тролейбусне управління» є повне оновлення ремонтної бази, створення належних умов для сервісного ремонту та обслуговування техніки, а також для роботи працівників, зазначив міський голова Віталій Малецький. У свою чергу, місто буде підтримувати комунальне підприємство.

Зазначимо, що Кременчук одним із перших в Україні оновив комунальний пасажирський транспорт завдяки співпраці з європейськими компаніями. Багато українських міст взяли приклад з Кременчука та пішли тим же шляхом. Вартість проїзду у кременчуцькому комунальному транспорті досі є найнижчою в Україні. 

Результати оновлення комунального підприємства дивіться у сюжеті “Кременчуцьких новин”: