17 листопада  Міському палаці культури співробітники та курсанти Національної академії Служби безпеки України презентували виставку картин «Невидима варта» та виставку-реквієм «Війна без строку…», які присвятили співробітникам української спецслужби та всім українським воїнам, загиблим під час проведення АТО та ООС.

Міський голова Віталій Малецький, який взяв участь у презентації виставок, зазначив, що внесок співробітників Служби безпеки України у справу захисту нашої держави є надзвичайно вагомим.

Керівник міста підкреслив, що українці мають свято берегти пам’ять про кожного із героїв, які віддали своє життя за Україну.


Цей патріотичний проєкт створено у пам’ять про 27 співробітників Служби безпеки України, які загинули під час бойових дій на сході України.

Його мета – розповісти українцям про відвагу і мужність спецпризначенців, які загинули захищаючи цілісність та незалежність нашої держави.

Авторами виставки є курсанти Національної академії Служби безпеки України – майбутні співробітники СБУ, навчальні підрозділи яких було названо на честь героїв СБУ. Серед авторів є представники курсу імені полтавчанина – капітана СБУ Геннадія Біліченка, який став першим загиблим військовослужбовцем під час АТО.

Портрети героїв, які віддали життя за Україну, презентувала автор виставки картин «Невидима варта», співробітниця СБУ Леся Шиденко. Учасники заходу також мали можливість переглянути один із сюжетів відеопроєкту НА СБУ «Пам’ятаємо» про капітана Геннадія Біліченка, створений за підтримки його родини, друзів та колег.