23 березня Президент України Володимир Зеленський видав розпорядження «Про призначення Олега Лєдніка головою Кременчуцької районної державної адміністрації Полтавської області». 29 березня новопризначеного керівника представили громаді.

У заході взяли участь голова Полтавської обласної державної адміністрації Синєгубов Олег Васильович, заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації Греков Євген Анатолійович, голова Кременчуцької районної ради Самаркін Антон Володимирович, також депутати обласної та районної ради, керівники промислових підприємств, керівники сільськогосподарських підприємств, голови територіальних громад  та керівники підрозділів апарату та структурних підрозділів  Кременчуцької райдержадміністрації.

Виступаючи перед присутніми, новопризначений очільник району наголосив, що усвідомлює велику відповідальність за роботу, враховуючи зміни та реформи, які сьогодні впроваджуються в державі. Висловив сподівання на тісну співпрацю та діалог з керівниками органів місцевого самоврядування, підприємств та організацій щодо вирішення першочергових проблем життєдіяльності району.

Подробиці у сюжеті “Кременчуцьких новин”: