26 лютого на черговому засіданні надзвичайної протиепідемічної комісії поговорили про короновірус. Ольга Усанова зазначила, що оперативну і правдиву інформацію про стан розповсюдження коронавірусної інфекції, кількість захворювань та іншу важливу інформацію, пов’язану з цією небезпечною хворобою, варто дізнаватися з офіційних джерел.

Заступник міського голови переконана, що ситуація складна, проте вона повністю контролюється, і в жодному разі не потрібно піддаватися паніці.

Завідувач Кременчуцького МВПЛД ДУ «Полтавський ОЛЦ МОЗ України» Андрій Поляков проінформував присутніх про особливості даного вірусу, зокрема наголосив, що корона віруси не бояться морозів, можуть зберігатися на різних поверхнях протягом декількох днів.

Начальник міського управління охорони здоров’я Максим Середа та керівники медичних закладів міста повідомили, що інфекційні відділення міської дитячої лікарні та лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька» готові до прийняття хворих на корона вірус

Головний епідеміолог міста Лариса Коровіна проінформувала щодо ситуації у Нових Санжарах, де у санаторії Національної Гвардії на карантині перебувають більше 100 осіб, що прилетіли з Китаю, екіпаж літака, водії автобусів, медики та інші. Аналізи, які були взяті у них, показали, що у санаторії немає людей, у яких був би виявлений корона вірус.

Розглянувши дане питання, міська надзвичайна протиепідемічна комісія визнала ситуацію у Кременчуці щодо коронавірусу контрольованою.