У 2020 році в комунальному пасажирському транспорті Кременчука планують ввести автоматизовану систему обліку оплати проїзду.

Планується такими системами обладнати всі транспортні засоби Кременчука,що працюють на ринку громадського пасажиро перевезення, незалежно від форм власності. Відповідне рішення ухвалили на засіданні виконавчого комітету Кременчуцької міської ради.

Метою введення автоматизованої системи обліку оплати проїзду є покращення якості наданих послуг пасажирам громадського транспорту, підвищення прозорості та точності обліку фактично наданих послуг перевезення пільгових та інших категорій пасажирів, отримання повної та достовірної інформації про виконану транспортну роботу та обсяги пасажироперевезень на різних маршрутах в різні часові періоди дня, оптимізація використання рухомого складу та маршрутної мережі міста, підвищення обсягів збору виручки, організація безготівкової оплати проїзду на міському пасажирському транспорті, здійснення автоматизованого обліку поїздок пасажирів тощо.