На перехресті вулиць Великої Набережної та Ярмаркової змінять організацію дорожнього руху. Патрульна поліція Кременчука провела аналіз аварійності на вулично-шляховій мережі міста та визначила місця з незадовільними дорожніми умовами для руху транспорту, а також ділянки дороги з підвищеною аварійністю, – повідомляє прес-служба патрульної поліції Кременчука.

Перехрестя вулиць Великої Набережної та Ярмаркової характеризується високою інтенсивністю руху через залізничний переїзд. Так, під час виїзду з вулиці Великої Набережної на Ярмаркову, водії перетинають переїзд у два ряди, виїжджаючи на узбіччя, при тому, що проїзна частина цієї ділянки має по одній смузі для руху транспорту в кожному напрямку. Рухаючись таким чином, керманичі порушують вимоги правил дорожнього руху.

– Отож, найближчим часом буде змінена схема організації дорожнього руху на цьому перехресті, а саме — за допомогою дорожніх знаків 5.17.1 і 5.17.2 “Напрямок руху по смугам” й дорожньої розмітки зміниться кількість смуг. По вулиці Велика Набережна у напрямку вулиці Ярмаркової буде дві смуги для руху, а з Ярмаркової на Велику Набережну — одна, – пишуть правоохоронці.

Також, враховуючи високий рівень дорожньо-транспортних пригод під час заїзду з вулиці Вадима Пугачова на заправку BVS, прийнято рішення змінити організацію дорожнього руху і на цій ділянці дороги. Заплановано нанесення розмітки 1.3 “Двійна суцільна лінія” та встановлення дорожніх знаків 4.1 “Рух прямо”, що заборонить заїзд на заправку з лівим поворотом.