Директор департаменту охорони здоров’я Максим Середа повідомив, що лікувальні заклади міста у разі погіршення ситуації щодо захворювання на коронавірусну інфекцію можуть розгорнути 360 ліжок для лікування хворих на COVID-19.  На даний час у стаціонарних  відділеннях міських лікарень лікуються 77 пацієнтів з підтвердженим діагнозом COVID-19.

Про це повідомили на сайті виконкому.

Головний медик міста зазначає, що обладнання для проведення штучної вентиляції легенів у місті також достатньо. У закладах охорони здоров’я  наразі налічується  65 апаратів ШВЛ. При необхідності для інтенсивної терапії для хворих на коронавірусну хворобу з них може бути залучено  50 з них. Наразі в роботі знаходиться 8 апаратів ШВЛ.  50 апаратів ШВЛ, на думку Максима Середи, цілком достатньо для того, щоб витримати пікові навантаження.

Директор департаменту охорони здоров’я  також повідомив, що  наступного тижня очікується поставка ще одного апарата для штучної вентиляції легенів експертного класу  у рамках програми боротьби з COVID-19 для І міської лікарні. До кінця квітня Кременчук отримає ще 1 апарат ШВЛ експертного класу ( для вкрай важких хворих) для інфекційного відділення ЛІЛ «Кременчуцька».