У Кременчуці визначені переможці Першого конкурсу програм із позашкільної освіти для дітей та молоді на 2019-2020 навчальний рік

Участь у першому конкурсі програм із позашкільної (неформальної) освіти для дітей та молоді у м. Кременчуці на 2019-2020 навчальний рік, який відбувся 27 серпня, взяли 4 громадських організації з 5 навчальними програмами.

Після проведення презентації членами конкурсного журі було прийнято рішення про виділення сертифікатів на неформальне навчання всім учасникам конкурсної процедури.

Зокрема, по 14 сертифікатів вартістю 200 грн. протягом навчального року отримуватиме г/о «Центр психологічної допомоги «Абетка душі» (навчальна програма позашкільних занять «РОБОТОТЕХНІКА»); Освітній центр «Інша Освіта» (навчальна програма з вивчення англійської та польської мов), ТОВ «Юридична консультація «ЛіАС» (навчальна програма позашкільних занять «Школа юридичних знань ЛіАС»); а також по 9 сертифікатів вартістю 200 грн. виділені Центру розвитку «і-городок» (навчальна програма позашкільних занять «Хореографія») і Центру розвитку «і-городок» (навчальна програма позашкільних занять «КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ»).

Ці сертифікати видаватимуться щомісячно. Ними сплачуватимуться послуги, надані в установах позашкільної освіти конкретно окремій дитині.