На території інфекційного відділення ЛІЛ «Кременчуцька» триває монтаж кріоємності, від якої проводитиметься транспортування рідкого кисню до ліжок пацієнтів,  хворих на коронавірусну хворобу. Про це повідомляє прес-служба мерії.

Роботи здійснює німецький партнер – ПАТ «Линде Газ Україна».

Ємність великого об’єму – 7,5 т рідкого кисню, який у  ній зберігається, вистачить  аби цілодобово упродовж двох тижнів забезпечувати подачу кисню  хворим  інфекційного відділення. Кріоємність обладнана випарювачем, який дозволяє безперебійно транспортувати рідкий кисень до ліжок  пацієнтів за будь-яких погодних умов.  Головний лікар Оксана Корлякова зазначила, що такі технічні властивості  набагато облегшать роботу медперсоналу, який до цього часу для проведення кисневої терапії використовував  рідкий кисень у балонах.  Тепер же, з появою кріоємності, процес забезпечення киснем хворих на COVID-19 проходитиме централізовано в автономному режимі.

В майбутньому планують відновити роботу кисневої станції, будівля якої знаходиться на території інфекційного  відділення лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька».