Вже протягом місяця ініціативна група кременчужанина Сергія Радченка проводить збір коштів на будівництво дитячого майданчика в районі третього занасипу. У рамках проєкту проходять різноманітні заходи та майстер-класи. Цієї неділі поблизу тенісного клубу Прем’єр відбувся благодійний забіг із символічною назвою ми поряд.

Сергій ділиться, що розпочинав благодійну акцію з майстер-класів з боксу. Але потім до участі у благодійному проєкті «Ми поряд» долучилися інші спортсмени.

Всі хто бажав долучитися до забігу робили благодійні внески. Для учасників головне у цьому заході – не перемога, а спільне бажання долучитися до доброї справи.

Спочатку стартували найменші учасники на дистанції 400 метрів. Після фінішу малеча одразу отримала подарунки від організаторів.

Після цього відбувся загальний старт. Бігуни, об’єднані спільною благодійною метою, вдало завершили обрані дистанції та фінішували. І переможцем став кожен із благодійників. А тих, хто не брав участь у забігу, але бажає допомогти у реалізації благодійної мрії запрошують стати учасником доброї справи для наших дітей і спільними силами звести дитячо-спортивний комплекс. Не варто жити за принципом моя хата з краю, а допомогти можна переказвши бажану суму на номер карти, що ви бачите на екрані. (Карта ПриватБанку 4731 2191 1300 6880) Наступний благодійний захід проекту ми поряд відбудеться 25 липня.