18 лютого “Айсберг” у рамках 29-го туру Української хокейної ліги  Парі-Матч приймав ХК “Донбас”. З перших хвилин кременчуцькі хокеїсти розпочали атакувати команду супротивників.

Рахунок відкрив ХК “Донбас” на чолі з нападником Іллею Коренчуком, спортсмен підловив осічку Дмитра Орлова і впевнено реалізував цей момент закинувши шайбу у ворота кременчужан поля.

Однак на 13-й хвилині гравець ХК “Кременчук”  Всеволод Толстушко відповів супротивникам і з синьої лінії закинув шайбу донеччанам.

З рахунком 1:1 закінчився перший період.

Другий період хокейного поєдинку закінчився також з рівним рахунком. Спочатку нового періоду наші хокеїсти вирвалися вперед, проте за пів хвилини Олександр Костиков повернув рівний рахунок на табло. Далі «Донбас» знову вийшов вперед.

Бої за шайбу точилися кожну секунду і зі снайперською точністю закинув шайбу у ворота “Кременчука” Айнарс Подзіньша. Проте господарі поля швидко зібрались та зрівняли рахунок до воріт донеччан залетів дубль, який оформив Тимур Гриценко.

Класичні хокейні “гойдалки” тривали й на початку третього періоду. Гості знову вирвалися вперед, а кременчужани знову наздогнали суперників. З рахунком 4:4 закінчився цей період. Далі судді гри призначили овертайм, тобто п’ять додаткових хвилин, щоб все ж таки вирішити, кому дістанеться перемога.

Та попри це овертайм не вирішив проблеми, він закінчився з нульовим рахунком. Четвертим ігровим відрізком, знову було зафіксовано ніччю. Тому далі гра перейшла в серію булітів.

У цій серії відзначилась команда суперників, Микита Мілєхін і Віталій Карамнов, закинули дві переможні шайби у ворота господарей поля. Варто відзначити воротаря ХК “Донбас” Степана Горячевських, який своєю майстерністю “знешкодив” більшу частину гравців кременчуцької команди. Матч завершився з рахунком 5:4 на користь гостей.