Трьох водіїв з ознаками сп’яніння виявили патрульні за нічну зміну, – повідомляє прес-служба патрульної поліції Кременчука на своїй сторінці у фейсбук.
Перший водій керував автомобілем ЗАЗ 110557 на вулиці Бетонній без увімкненого ближнього світла фар у темну пору доби. Охоронці порядку зупинили транспортний засіб та помітили, що 46-річний чоловік перебуває за кермом з ознаками сп’яніння. Алкотестер Драгер це підтвердив, адже показав результат — 2,02 ‰, що майже у 10 разів перевищує допустиму норму.

Прес-служба патрульної поліції Кременчука

Другого водія інспектори зупинили на вулиці Ігоря Сердюка. Він, керуючи автомобілем Kia Cerato, порушив вимогу дорожнього знаку “В’їзд заборонено”. Поспілкувавшись з 36-річним чоловіком, патрульні помітили явні ознаки алкогольного сп’яніння. Алкотестер Драгер показав результат — 1,59 ‰, що майже у 8 разів перевищує допустиму норму.
А ось на третього керманича звернули увагу небайдужі громадяни на вулиці Троїцькій. Останні зателефонували на лінію 102 та повідомили, що за кермом автомобіля ЗАЗ може перебувати особа в стані алкогольного сп’яніння. Зупинивши вказаний транспортний засіб, поліцейські підтвердили той факт, що 30-річний чоловік керував автівкою з ознаками сп’яніння, адже вміст алкоголю у його організмі перевищував допустиму норму в 5 разів.
На всіх водіїв інспектори склали протоколи за ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп’яніння) КУпАП та відповідні адміністративні матеріали.
Патрульна поліція вкотре закликає водіїв утриматися від керування транспортними засобами під дією алкоголю чи наркотиків, адже наслідки можуть стати трагічними!