5 січня у Кременчуці побили журналіста міської телерадіокомпанії. Справа про зухвалий злочин тітушок уже набула всеукраїнського розголосу. З вимогою негайно почати розслідування звернулася до правоохоронців уповноважена Верховної Ради з прав людини. На захист колеги стали журналісти ряду всеукраїнських видань.

Нагадаємо, на журналіста Кременчуцької міської телерадіокомпанії Антона Воробйова напали тітушки, які здійснили захоплення комунальної установи – приміщення, що належить Кременчуцькій ЦРЛ. Напад стався під час виконання журналістом своїх професійних обов’язків, а, отже, є кримінальним злочином. Тітушками керували депутат облради Алексюк, голова голова Кременчуцької райради Колотієвський, а також його заступники Іпатенко і Скляревський.

“Кременчуцькі новини” провели детальне розслідування, щоб відповісти на всі запитання та показати кремнчужанам – хто і навіщо повертає у Кременчук розбірки в стилі “буремних 90-х”, яка роль у цьому олігарха Жеваго та підконтрольних керівників районної ради й Кам’янопотоківської ОТГ.