Свиню за непритягнення до адміністративної відповідальності — таку неправомірну вигоду пропонував патрульним водій з ознаками сп’яніння. Відповідну інформацію опублікувала прес-служба патрульної поліції Кременчука у фесбуці. 
Учора, близько 21-ї години, на автодорозі Полтава-Олександрія охоронці порядку помітили Volkswagen Passat. Керманич автомобіля рухався з порушенням правил дорожнього руху – не ввімкнув покажчик повороту відповідного напрямку.
Інспектори зупинили транспортний засіб та виявили у 35-річного чоловіка ознаки алкогольного сп’яніння. Алкотестер Драгер показав результат — 2,06 ‰, що майже у 10 разів перевищує допустиму норму.
Під час складання адміністративних матеріалів водій почав пропонувати патрульним неправомірну вигоду у вигляді свині. Неодноразові попередження поліцейських про кримінальну відповідальність за такі пропозиції чоловіка не зупиняли і він продовжував наполягати на своєму.
Охоронці порядку викликали на місце слідчо-оперативну групу для фіксування спроби та склали на водія адміністративні матеріали: за ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом в стані сп’яніння) та за ч. 2 ст. 122 (Не подання сигналу світловим покажчиком повороту відповідного напрямку руху) КУпАП.