8 травня  керівництво міста привітало учасників бойових дій, які знаходяться на лікуванні в Кременчуцькому госпіталі для ветеранів війни, із 74 річницею Перемоги над нацизмом.

На захід завітав перший заступник міського голови Володимир Пелипенко, який подякував ветеранам і учасникам бойових дій, членам антифашистського підпілля та працівникам тилу за подвиг, здійснений ними в роки Другої світової війни під час боротьби з нацистами. Від міської влади в якості подарунку колективу госпіталю було вручено кондиціонер.

Також на урочистому заході і Володимир Пелипенко також вручив Подяку міського голови головному лікарю КП «Кременчуцький обласний клінічний шпиталь для ветеранів війни» Миколі Литвиненку за багаторічну сумлінну працю, високу професійну майстерність, вагомий внесок у розвиток галузі охорони здоров’я, щоденну турботу про людей, які своє життя присвятили служінню Батьківщині, та з нагоди 35-річчя від дня заснування медичного закладу.

Грамотами виконавчого комітету Кременчуцької міської ради за чуйність і милосердя по відношенню до ветеранів та учасників війни були відзначені представники трудового колективу шпиталю.

Детальніше у сюжеті “Кременчуцьких новин”: