Про те, що маріупольський лікар тепер надає медичну допомогу кременчужанам, розповідає міський голова Віталій Малецький.  “Лікар Антон Матасов був змушений покинути окупований і зруйнований рашистами Маріуполь. Зараз він будує нове життя у Кременчуці, де має улюблену роботу й допомагає людям.

Антон Матасов – високопрофесійний лікар. Він навчався у медичних вишах Харкова та Запоріжжя, здобув високу кваліфікацію судинного хірурга і влаштувався на роботу в лікарню швидкої допомоги Маріуполя. Завідував відділенням, був міським судинним хірургом.

Коли почалося повномасштабне вторгнення росіян в Україну, Антон пішов до своєї лікарні й працював там безперервно 40 днів. Разом з колегами цілодобово рятували життя людям, які зазнавали поранень, травм і контузій, адже місто безперервно обстрілював ворог. Зрештою, залишатися в Маріуполі стало неможливим: у місті зникла електрика, газ і вода, будинок, в якому мешкала родина, був обстріляний. Тож Антон Матасов разом із сім’єю переїхав до Кременчука, де йому запропонували роботу в лікарні «Кременчуцька».

Сьогодні Антон працює судинним хірургом у відділенні нейрохірургії, повертає здоров’я численним пацієнтам. Відразу знайшов спільну мову з колегами. Приємно вражений гарним оснащенням операційних, сучасною апаратурою лікарні – вона одна з кращих, які лікареві доводилося бачити під час його багаторічної роботи.

У Кременчуці Антон та його родина почуваються у безпеці. Про зруйнований росіянами Маріуполь згадує з невимовним болем і чекає Перемоги, щоб повернутися до рідного міста. А поки що будує нове життя у Кременчуці й щиро вдячний кременчужанам за постійну підтримку й допомогу.

Сила українців – у єдності та взаємодопомозі. Завдяки їм ми обов’язково переможемо.

Все буде Україна! Все буде Кременчук!”, – зазначає керівник міста