Нещодавно Автозаводський районний суд Кременчука розглядав справу за статтею №185 “Крадіжка”(1. Таємне викрадення чужого майна (крадіжка) – карається штрафом до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або позбавленням волі на строк до трьох років)

Про це йдеться у Єдиному реєстрі судових рішень.

Мешканець Кременчука, який раніше не мав судимості 20 червня 2019 року на території парку «Миру» із чужого телефону через мобільний додаток «Приват24» перерахував на банківський рахунок своєї матері кошти на загальну суму 18 тис 200 грн.

Згодом зловмисник зняв грошові кошти у найближчому банкоматі міста.Правопорушник викраденим майном розпорядився на власний розсуд.

Обвинувачений в судовому засіданні вину у вчиненні кримінального правопорушення визнав повністю і пояснив, що того дня зустрівся в парку із товаришем. Знайомий розповів, що знайшов мобільний телефон і запропонував здати його у ломбард. Обвинувачуваний, розблокувавши телефон, побачив на екрані додаток «Приват24», де були кошти. Гроші він зняв 4-ма транзакціями на загальну суму 18 тис 382 грн. Витрачав їх на власні потреби, а саме на розваги, на позики своїм друзям. Мобільний телефон він залишив на лавочці в Парку Мира. Цивільний позов заявлений потерпілим обвинувачуваний визнав частково на суму 16 тис 382 грн, оскільки частково відшкодував шкоду потерпілому.

Суд визнав обвинувачуваного винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 185 ч.1 КК України та призначити йому покарання у виді штрафу у розмірі п`ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 850 грн.

Вирішили стягнути з обвинуваченого на користь потерпілого матеріальну шкоду, завдану злочином у розмірі 16 тис 382 грн.

Вирок може бути оскаржений в Полтавський апеляційний суд, через Автозаводський районний суд м. Кременчука Полтавської області   протягом 30 днів з дня його проголошення, а засудженим  у той же строк з моменту вручення йому копії вироку.