Триває державна медична реформа.  У 2019 вперше за двадцять років з міського бюджету Кременчука виділятимуть кошти на лікування кременчужан пільгових категорій. Тепер люди похилого віку, учасники бойових дій, люди з інвалідністю та інші пільговики отримають безкоштовні медичні послуги.

Основні моменти стоматологічної реформи:

  • Стоматологічні кабінети з полікліник переїдуть, а не зникнуть. Територіально вони залишаться у тих же мікрорайонах, де і були. Але це будуть спеціальні кабінети, в більш зручних для відвідувачів місцях.
  • На місці стоматполіклінік відкриють амбулаторії сімейної медицини. Тут прийматимуть пацієнтів сімейні лікарі, педіатри, вузькопрофільні спеціалісти.
  • Пенсіонери та мешканці пільгових категорій лікуватимуть зуби безкоштовно.

В інших містах України, таких як Полтава чи Тернопіль, існує один комунальний стоматологічний центр, який обслуговує всі верстви населення. У Кременчуці залишиться доросла стоматполіклініка на Київській. Також, нові комунальні стоматологічні кабінети з’являться у лікарні Придніпровській, у приміщенні Другої полікліники.

Реформа стоматології: у Кременчуці вперше за багато років з’являться безкоштовні стоматологічні послуги для пенсіонерів та пільговиків

У Кременчуці з’являться безкоштовні стоматологічні послуги для пенсіонерів та пільговиків

Опубліковано Кременчуцькі Новини Середа, 10 жовтня 2018 р.