У Міському палаці культури з нагоди професійних свят  відзначили представників кількох галузей, які служать громаді. На урочистому заході вітання від міського голови Віталія Малецького та командира Кременчуцької артилерійської бригади Олександра Келембета пролунали на адресу військовослужбовців ЗСУ, волонтерів і працівників органів місцевого самоврядування.

Міський голова Віталій Малецький підкреслив, що недарма в ці дні відзначають свої професійні свята люди, які обрали для себе доленосний шлях – служити людям і громаді. Керівник міста підкреслив, сьогодні  місцеве самоврядування України докорінно змінюється. В глобальному світі є різни форми самоорганізації громад, але перевіреною віками є українська громада. Процес децентралізації, що проходить в нашій країні, продемонстрував, що ми – українці завжди можемо дати собі раду та знайти спільну мову, ми об’єднані єдиним бажанням жити в мирі та спокої, будувати прогресивне суспільство. Наразі  службовці ЗСУ, волонтери та  робітники органу місцевого самоврядування мають потужній потенціал для вирішення важливих оборонних,  соціально-економічних і громадсько-політичних питань.  Ми всі разом, кожен на своєму місці, робимо все для того, аби наша країна була цілісною та незалежною.

Зі свого боку Віталій Малецький  побажав всім, хто присвятив себе служінню громаді,  наполегливості під час виконання професійних обов’язків, нових здобутків та здійснення життєвих планів. Він висловив сподівання, що прийдешній 2020 рік буде роком нових змін на краще, а Кременчук стане центром Кременчуцької агломерації, кращим  містом в Україні.

Пполковник Олександр Келембет подякував всім  солдатам і офіцерам за службу, за зразкове виконання Присяги і  дотримання Кодексу бойової доблесті, а громаді побажав міцного здоров’я, особистого щастя, жити в мирі.  Він подякував міській владі.  волонтерам, пересічним кременчужанам за допомогу армії.

Цього дня за зразкове виконання службових і військових обов’язків, бойовими відзнаками, грамотами та подяками різних рівнів було нагороджено службовців ЗСУ, представників волонтерського руху, працівників органів місцевого самоврядування Кременчука.

Святковий настрій учасникам заходу подарували творчі колективи Міського палацу культури та самодіяльні артисти з числа працівників органу місцевого самоврядування Кременчука.