СК “Кремень-дзюдо” у цьому році вперше приймає у «Громадському бюджеті». Спільно з директором ПрАТ «Гірник» Євгеном Федотовим вони розробили два проєкти для поліпшення спортивної інфраструктури: мультифункціональне поле для гри та тренажери для тренувань.

Даний проєкт має на меті покращити матеріально-технічну базу Кременчуцької міської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи з боротьби дзюдо, а й залучити молодь мікрорайону до занять спортом. Тож кременчужан закликають підтримати два проєкти №93 та №101.

Найбільший проєкт із побудовою кількох майданчиків включає: гімнастичний комплекс для занять воркаутом та спортивний комплекс із гумовим покриттям. Універсальні ворота дозволять грати як у футбол, так і в баскетбол та волейбол. На цьому спортсмени не зупиняються, й також планують залучити партнерів – ПрАТ «Гірник», який допоможе з освітленням спортивного майданчика та щебенем. Адже це мікрорайон, у якому своє дитинство провів Євген Федотов, мікрорайон, в якому він зараз працює й бажає допомогти дітям здійснити їхню спортивну мрію.

Проголосувати та підтримати проєкти можна з 3-го до 23 листопада.