18 лютого для Кременчука і кременчужан є скорботним днем. Сім років тому  загинув наш земляк, активний учасник Євромайдану та Революції Гідності Ігор Сердюк. Із перших днів Євромайдану Ігор брав у  ньому активну участь. Згодом, коли ситуація в Києві загострилася,   Ігор  став прапороносцем 9-ї сотні самооборони Майдану.

18 лютого під час побудови барикад неподалік  Маріїнського парку  невстановлені особи влаштували сутичку з активістами, після чого вистрілили Ігорю впритул в обличчя.  Трагічно завершилося життя нашого земляка, Героя Небесної Сотні, який з дитинства був справжнім патріотом України. У розквіт своїх сил він загинув героєм за нашу з вами свободу, за оновлення нашої країни.  Відповідно до Указу Президента України Ігорю Сердюку було присвоєне звання Герой України.

Під час лютневих подій на Майдані Незалежності було вбито та закатовано більше сотні справжніх героїв сучасної України.  Всі  вони, звичайні прості люди,  навіки стали героями  Небесної сотні. Подвиг цих борців за свободу та незалежність України ніколи не зітреться в  пам’яті українців і наших  прийдешніх поколінь.

Нагадаємо, 20 лютого у Кременчуці  вшанують подвиг  учасників Революції Гідності та  пам’ять Героїв Небесної Сотні. О 10 годині відбудеться покладання квітів біля пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні, що по вул. Соборній. Після чого учасники заходу покладуть квіти-пам’яті до барельєфу Героя Небесної Сотні, Героя України Ігоря Сердюка, що на перехресті вулиць Небесної Сотні та Ігоря Сердюка.  Панахиду за загиблими Героями Небесної Сотні цього дня відслужать у Свято – Миколаївському соборі.