Восени так хочеться чогось смачненького! І щоб смачним було усе, навіть фільми. Тож ми підібрали для вас низку красивих фільмів про шоколад, тістечка, гарні ресторани і любов. Любов до гарної та апетитної їжі. Отже, запасайтеся смаколиками, адже їсти захочеться неодмінно і давайте переглядати фільми про їжу разом.

 

«Рататуй»

 

Історія мишеняти, яку можна переглядати безліч разів. Добрий і теплий мультфільм про чудову Францію і її кухню.

 

«Джулі і Джулія»

 

Це фільм, що надихає і буквально загортає в аромати найрізноманітніших страв. Історія блогу за кулінарною книгою Джулії Чайлд. Він про шлях до успіху та любов до вершкового масла. А також про молоду просту дівчину, яка вирішила приготувати всі страви із книги та описати кожну свою невдачу та успіх.

 

«Шоколад»

 

Історія про шоколадну кондитерську та її власницю. Розповідь про те, як одна людина може змінити життя кожного в невеличкому містечку.

 

«Кухар на колесах»

 

Власна справа, небажання грати за чужими правилами, фуд-трак, величезна кількість соковитих сендвічів і така захоплююча музика, що на душі від перегляду фільму стає душе тепло і весело.

 

«Мрії Дзіро про суші»

 

Це документальний фільм про перший Мішленівській суші-ресторан. Надзвичайно естетично, надихаюче і неймовірно смачно!

 

«Повар для президента»

 

Фільм про жінку-кухаря, яка змогла догодити найважливішим особам. Про жінку, яка змогла своїми витворами кулінарного мистецтва доторкнутися до душі серйозного президента і розбудити в ньому маленького хлопчика.

 

«Прянощі і пристрасті»

 

Це кіно про Індію і її неперевершену їжу. Надскладний шлях до успіху. А також про Францію та її кухню. Скандали, інтриги, розслідування – все в одному флаконі і до того ж дуже смачно і захоплююче!