Ми підібрали для Вас список книг з ліричним настроєм. Вони неначе написані на хвилі осені, в очікуванні скорої зими. Це сторінки про літо, що минуло, спогади про сумне, про затишок і чашку ароматної кави. Це книги про любов, ностальгію, про мрії, які не здійснилися спекотним літом. Вони про життя, про нас з Вами.

Читаючи ці книги, навіть найхолодніша осінь стане для Вас затишною і теплою.

«Курячий бульон для душі» Дж. Кенфілд, М. В. Хансен

 Коли Ви хворіли у дитинстві Ваша бабуся давала Вам курячий бульон. Сьогодні їжі і піклування потребує Ваша душа. Маленькі історії «Курячого бульону» вилікують душевні рани і піднімуть бойовий дух, нададуть крила Вашим мріям, а також відкриють найбільший секрет щастя – щастя кохати і ділитися коханням.

«HYGGE. Секрет датскього щастя» М. Вікінг

Чого так бракує саме цієї осені? Можливо, затишку, посиденьок при свічках з глінтвейном в невеличкій дружній компанії? Можливо, прогулянки в парку в теплих светрах з кружечкою какао? Або, можливо, спокійного вечора в кріслі з пледом і приємною книгою? Саме все вищезгадане (а особливо третій пункт) і дозволить відчути ця книга.

«Вино з ожини» Дж. Харіс

 Читаючи цю книгу можна на мить відчути присмак вина на вустах, пережити емоції персонажей. Це розповідь про любов, долю, відповідальність, спогади і натхнення.

 

«Шоколад» Дж. Харіс

 Запасіться шоколадом, подбайте про чашку какао та теплу ковдру, влаштовуйтеся зручніше і приготуйтеся не тільки прочитати цю книгу, але і відчути її! Адже що може бути кращим за те, щоб в дощові осінні вечори, читаючи книгу, відправитися разом з головною героїнею в маленьке тихе містечко і відкрити там свій власний магазин шоколаду? А заодно й відчути смак життя від ласощей, які приготували спеціально для Вас.

« Тринадцята казка» Д. Сетерфілд

«Тринадцята казка» зачаровує своїми таємницями, це не книга, а скринька із сюрпризами, це текст у тексті. Вона сподобаєьться тим, хто полюбляє англійську класику, привидів і сімейні таємниці.