На засіданні штабу з питань ТЕБ і НС  заступник директора КП «Кременчукводоканал» Роман Міхєєв наголосив на тому, що питна вода для кременчужан відповідає санітарним нормам. За його інформацією, контроль за роботою водоочисних споруд здійснюється постійно.

Наразі підприємство має резерв реагентів, які використовуються для очищення води у випадку погіршення її  якості в джерелі Кременчуцького водосховища внаслідок підвищення температурних показників зовнішнього повітря.  Зокрема, на очисних спорудах КП «Кременчукводоканал» вода проходить механічну та хімічну обробки. Після потрапляння очищеної води без запаху та кольору в питні резервуари її досліджують на більш ніж 60 хімічних показників. Дослідження  води, яка потрапляє в оселі кременчужан, здійснюється щогодини.

Окрім того, лаборанти комунального підприємства контролюють і стан води  джерела Кременчуцького водосховища. Наразі це джерело водопостачання має найбільший об’єм води за останні спостереження. Пропуск води складає 1 тис. куб. метрів на секунду. Наприкінці травня місяця буде проводиться моніторингове дослідження Дніпрової води та інших місць масового відпочинку кременчужан. Результати цієї роботи оприлюднюватимуться через ЗМІ міста.