Шановні працівники та ветерани житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення !

Прийміть найщиріші  вітання з  вашим професійним святом – Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення !

Не можна не оцінити ваш величезний вклад у забезпечення життєдіяльності Кременчука.  Щодня  ви працюєте задля того, щоб  на наших вулицях, у дворах житлових будинків було чисто і затишно,  щоб містяни були забезпечені всіма благами цивілізації: теплом, водою і світлом, отримували всі необхідні побутові послуги. Ви тримаєте на контролі роботу всіх комунальних систем і оперативно, не зважаючи на час доби та погодні умови, реагуєте на проблемні ситуації.

Попереду у нас з вами ще багато роботи, багато амбітних планів, які необхідно втілити в життя задля того, щоб зробити Кременчук ще кращим, ще комфортнішим для  мешканців, одним словом, – найкращим містом в Україні. Впевнений, що завдяки спільній праці нам це вдасться.

Від щирого серця бажаю всім вам міцного здоров’я, оптимізму, впевненості в завтрашньому дні та нових трудових успіхів! Дякую за працю і щиру любов до Кременчука!