Станом на 14 червня вартість проїзду в тролейбусах Кременчука залишається найнижчою в Україні. Це – принципова позиція команди Шаповалова.

«Зараз транспортні витрати у будь-якому місті країни – дуже вагома сума для багатьох родин. Нам вдається стримувати ціни на проїзд у комунальному транспорті на доступному рівні. Це в  той час, коли, наприклад, у Харкові проїзд у тролейбусі становить 6 гривень, у Києві навіть 8 гривень. У Полтаві незабаром зросте до 4 гривень.  Але ми у Кременчуці тримаємо рівень вартості квитка на рівні 2 гривень. І не плануємо жодних підвищень», – зазначив  Шаповалов.

Пільгова категорія кременчужан для них проїзд у тролейбусах є абсолютно безкоштовний.Також безплатно їздять на навчання школярі віком до 12 років.

Нагадаємо, що Кременчук став першим містом в Україні, де міська влада повністю оновила тролейбусний парк. Команда Шаповалова придбала 40 тролейбусів – 5 спарених та 35 одинарних. Для цього було залучено допомогу європейських партнерів України – Кременчук отримав 60 мільйонів гривень безповоротної допомоги.