Футбольний клуб «Кремінь» відродили у Кременчуці у 2003 році, одним з небагатьох гравців, які грають з початку відродження команди є голкіпер Андрій Олійник.

МФК «Кремінь» є невід’ємною частиною життя спортсмена.

1.Як прийшов в футбол? І давно ти граєш за МФК “Кремінь”?

Займатися почав в 3-му класі. Це була команда при клубі в сусідньому будинку. Через рік батьки відвели на Вагонобудівник . Та команда займала значно вищий рівень ніж мав я. За неймовірним збігом обставин, опинився у воротах, так як наш воротар не прийшов на гру за 3-е місце чемпіонату. Ми виграли 1-0 і мені сказали що це моє! Хоча в душі я нападник(посміхається). Гаразд , це жарт мене дійсно захопило це і я почав свою кар’єру голкіпера.

2. Пам’ятаєш ти свого першого тренера?

Звісно пам’ятаю, першим був Олександр Мулиндін. До речі колишній воротар Кременя. Але тоді я ще був польовим гравцем. Але після того матчу за 3-н місце він порадив спробувати себе в воротах. Виходить перші ази дав мені він.

3.Ким для тебе є ФК “Кремінь”?

Кремінь для мене це друга  родина. Не уявляю себе в іншій команді. Пережив і хороші і погані моменти існування клубу. Зараз сподіваюся, що все вирішиться і клуб буде не тільки буде існувати, а й розвиватися.

4. Яка гра з минулого сезону тобі запам’яталася?

Минулий сезон? Якщо ви про осінню частину чемпіонату, який то був, то немає. Запам’ятались  напевно ті ігри в яких я брав участь. Гравці ФК, як випали на момент перетрубації в команді. Зміна тренера і ряду гравців. Так, ми їх програли але було видно, як ми жадали бігти вперед і забивати. На шкоду трохи обороні. Але це ризик. Ми спробували.

Андрій є активним вболівальником ХК «Кременчук». Хлопець зізнається, що кілька разів зі своє футбольною командою відвідував хокейні поєдинки. А 16 лютого голкіпера «Кремня» запросили вдруге на відкрите тренування з зірками УХЛ.

«Мене вже вдруге запросили взяти участь у відкритому  тренуванні, і я із задоволенням погодився. На ковзанах я взагалі стою ще з дитинства, але, як бачите, пов’язав своє життя з іншим видом спорту».

5. Які захоплення крім футболу маєш?

Захоплення, та все. Головне щось робити. Не сидіти склавши руки. Це і домашні справи і будь-який активний відпочинок з сім’єю або з друзями.

6. Під час карантину, в інтернеті з’явилося відео, де ти демонструєш свої кулінарні здібності. Є твоє коронна страва, яку готуєш тільки ти?

Мої кулінарні здібності обмежені. Хоча днями готував на мангалі. Картопля, курочка, реберця.

А млинці і сирники це я для сина готую.


Андрій у шлюбі з 2007 року. З Майбутнього дружиною Юлією познайомився біля фонтану на «Пентагоні».

З того часу все й закрутилося. У щасливої ​​родини підростає майбутній спортсмен Матвійчік.

7.Розкажи про свою родину. Як проводите час? Чи є улюблені місця в місті?

Зараз час проводимо на дачі у вихідні.

Якщо брати місто то виходимо з дитиною до палацу Нафтохімік. Він на самокаті катається. Або в парк світу на майданчик з дорожніми знаками. Знає їх напевно краще ніж я(посміхається). Ми якось подорожували 21 день і Матвій  почав їх вивчати. Повернулися і він в садку почав вчити інших діток.  Все що знає відразу намагається поділиться з ними, вони вже починають від нього тікати. А з дружиною вечорами любимо подивитися фільми, серіали.