ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РЕГІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ

БЕЗПЕКИ І НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ПРОТОКОЛ

  06  листопада 2020 року м. Полтава № 34/2020

 

Голова: Синєгубов О.В. –  Голова Полтавської облдержадміністрації

Секретар: Ляшко О.С.

Присутні: члени регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Полтавської області.

Засідання комісії проходило в режимі відеоселектору з головами районних державних адміністрацій та керівниками органів місцевого самоврядування області.

На порядок денний виносяться такі питання:

 

1. Про епідемічну ситуацію на території області та встановлення «червоного» рівня епідемічної небезпеки для всіх адміністративно-територіальних одиниць відповідно до актуального рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 06 листопада 2020 р. № 41 для адміністративно-територіальних одиниць Полтавської області  на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641 ,,Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” (з урахуванням змін, що внесені постановою Кабінету Міністрів України від 13 жовтня 2020 р. № 956),  в умовах поширення на території області гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

2. Різне.

1. СЛУХАЛИ:

Інформацію Державної установи „Полтавський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України”.

За результатами доповідей та з урахуванням обговорення регіональна комісія вирішила:

1. Інформацію Державної установи „Полтавський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України” взяти до відома.

2. Райдержадміністраціям, міськвиконкомам, об’єднаним територіальним громадам, структурним підрозділам облдержадміністрації, територіальним підрозділам центральних органів виконавчої влади відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641 ,,Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19,  спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”:

2.1. З 00 год. 00 хв. 09 листопада 2020 р. на території Полтавської області:

2.1.1. Забезпечити виконання карантинних заходів «червоного» рівня епідемічної небезпеки, визначеного рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від  06 листопада 2020 р. № 41;

2.1.2. Враховуючи епідемічну ситуацію та показники захворюваності на території Полтавської області відповідно до п.15 постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641 та актуального рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 06 листопада 2020 р. № 41, вжити заходи з дотримання заборони на території області наступних видів діяльності:

– приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері культури, крім відвідувачів «автоконцертів»;

– приймання відвідувачів у кінотеатрах (крім «авто кінотеатрів»);

– роботу торговельно-розважальних центрів в частині провадження розважальної діяльності;

– приймання відвідувачів в закладах розважальної діяльності;

– відвідування отримувачами соціальних або реабілітаційних послуг установ і закладів, що надають соціальні або реабілітаційні послуги сім’ям, особам, що перебувають у складних життєвих обставинах (тимчасове, денне перебування), крім установ і закладів, які надають соціальні послуги екстрено (кризово), центрів обліку бездомних осіб, мобільних бригад соціально-психологічної допомоги, соціального патрулювання.

Термін: до перегляду рівня епідемічної небезпеки

2.1.3. З 00 год. 00 хв. 09 листопада 2020 р заборонити на території Полтавської області:

– приймання відвідувачів у торговельно-розважальних центрах в частині роботи закладів розважальної діяльності;

– проведення будь-яких масових заходів з кількістю учасників більше ніж 10 осіб, як в приміщеннях так і на обмежених чи відкритих територіях (культурних, спортивних, релігійних, рекламних та інших).

Термін: до перегляду рівня епідемічної небезпеки

2.1.4. З 00 год. 00 хв. 09 листопада 2020 р заборонити на території міст Полтава та Кременчук Полтавської області відвідування закладів освіти здобувачами освіти, крім учнів (вихованців) закладів дошкільної освіти, початкових класів закладів загальної середньої освіти (1-4 класів), спеціальних шкіл, навчально-реабілітаційних центрів за умови дотримання в них відповідних санітарних і протиепідемічних заходів та здійснення обов’язкового щоденного контролю стану здоров’я учнів (вихованців);

Термін: до перегляду рівня епідемічної небезпеки

       Контроль за виконанням покласти на Головне управління Національної поліції в Полтавській області, Управління патрульної поліції в Полтавській області та Головне управління Держпродспоживслужби у Полтавській області.

 

        2.2. Керуватися протокольними рішеннями Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо встановленого рівня  епідемічної небезпеки поширення COVID-19 (,,зелений”, ,,жовтий”, ,,помаранчевий” або ,,червоний”) на території  області або окремої адміністративно-територіальної одиниці, які розміщуються на офіційному інформаційному порталі Кабінету Міністрів України (за посиланням http://covid19.gov.ua).

Термін: на період дії карантину

3. Головному управлінню Національної поліції в Полтавській області, Управлінню патрульної поліції в Полтавській області спільно з Головним управлінням Держпродспоживслужби у Полтавській області забезпечити контроль за встановленими на території Полтавської області обмежувальними заходами, відповідно до «червоного»  рівня епідемічної небезпеки згідно норм постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641 ,,Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” (зі змінами), та відповідно до зонування епідемічних загроз визначеного актуальним протоколом від 06 листопада 2020р. № 40 Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Контроль за виконанням покласти на Головне управління Національної поліції в Полтавській області, Управління патрульної поліції в Полтавській області та Головне управління Держпродспоживслужби у Полтавській області.

Термін: на період дії карантину

        4. Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації, райдержадміністраціям, міськвиконкомам, об’єднаним територіальним громадам забезпечити широке інформування та роз’яснювальну роботу серед населення щодо неухильного виконання карантинних заходів, відповідно до «червоного» рівня  епідемічної загрози, визначеного для адміністративно-територіальних одиниць Полтавської області актуальним рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 06 листопада 2020 р.  № 40 для Полтавської області.

Контроль за виконанням покласти на Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.

Термін: до перегляду рівня епідемічної небезпеки

2. РІЗНЕ:

Департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами  видати з регіонального матеріального резерву Полтавської області Полтавському обласному військовому комісаріату для забезпечення повсякденної діяльності Полтавського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, районних та міських військових комісаріатів та проведення профілактичних заходів спрямованих на запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19): 2500 пар рукавичок медичних латексних нестерильних, 150 кг  гіпохлорит натрію,                 30 літрів антисептика «Eco Poit M Sept», 1000 штук масок нетканих медичних трьохшарових.

                                                                                         Термін: до 13.11.2020 року

Контроль за виконанням протокольних рішень покласти на Департамент з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами облдержадміністрації.
Про виконання протокольних рішень інформувати секретаріат регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Полтавської області (електронна пошта: uns@adm-pl.gov.ua).

Голова регіональної комісії з питань ТЕБ і НС                                                                              О.СИНЄГУБОВ

 

Відповідальний секретар регіональної комісії з питань ТЕБ і НС                                           О.ЛЯШКО