Уряд України вважає, що одним з важливих стратегічних напрямків діяльності є підтримка сімей з дітьми та збільшення народжуваності в Україні. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Уряду. На засіданні міністрів аналізували вже існуючі програми, а саме:«Пакунок малюка» та «Муніципальна няня», а також обговорили низку нових ініціатив, направлених на підтримку сімей, де виховують трьох та більше дітей.

«Українців має бути більше. Для цього ми створюємо як нові стандарти життя, так і механізми соціальної підтримки. Серед них – програми «Пакунок малюка», «Муніципальна няня», підтримка дітей-сиріт: минулого року вперше придбали 829 квартир для тих, хто виховувався лише у дитячих будинках», – сказав Володимир Гройсман.

Прем’єр – міністр зазначив, що нові ініціативи передбачатимуть, зокрема, запровадження додаткової фінансової підтримки – з метою створення належних умов виховання. Право на отримання допомоги матимуть всі багатодітні сім’ї вже з квітня поточного року.