Сьогодні на засіданні Кременчуцької міської ради звітували про свою роботу представники правоохоронних органів міста, а саме начальник відділу поліції та командира батальйону патрульної поліції в місті Кременчук та керівник прокуратуру. Керівник місцевої прокуратури доповів про стан законності, боротьби із злочинністю та результати діяльності на території міста.

Після прокурора на трибуні виступав начальник Кременчуцького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Полтавської області. Була надана інформація про стан криміногенної ситуації в місті та підсумовування за 2018 рік по розкриттю кримінальних, адміністративних правопорушень на території міста.

Останнім доповідав командир Батальйону патрульної поліції в місті Кременчук  про стан охорони публічного порядку та результати розкриття злочинів, які були здійснені в публічних місцях на території міста Кременчук. Наприкінці усіх доповідей депутати та представники громадськості поставили їм хвилюючі їх питання та отримали відповіді