28 травня делегація керівників ЦНАП м. Києва та Київської області вивчали досвід роботи Центру надання адміністративних послуг у м. Кременчуці та знайомилися з кращими практиками обслуговування відвідувачів. Захід організовано Офісом реформи адміністративних послуг, створеним за підтримки уряду Канади та проекту EDGE, the Expert Deployment for Governance and Economic Growth, Ukraine.

Знайомство з кращими практиками обслуговування відвідувачів розпочалося з екскурсії Центром надання адміністративних послуг та відвідуванням його «родзинки» – міні-музею, облаштованого у підземному приміщенні. Це залишки Свято-Покровської церкви, зруйнованої у 30-ті роки ХХ сторіччя.

Гостей зустрів міський голова Віталій Малецький. Мер розповів про роботу міської влади у напрямку покращення і розширення спектру надання адміністративних послуг.Також Віталій Малецький зазначив, що з метою наближення адмінпослуг до громадян вже відкрито 2 відділення ЦНАПу у віддалених мікрорайонах міста Крюкові та на Молодіжному.

Незабаром нове відділення відкриється на Раківці.Віталій Малецький повідомив, що одними із найпопулярніших у ЦНАП є послуги соціальної сфери. Прийом документів на оформлення соціальних допомог і житлових субсидій приймається як у головному офісі, так і у двох відділеннях ЦНАП.

Детальніше у сюжеті: