Кременчук знову увійшов до переліку міст, які включено до проєкту привітання Ба та Ді! Його ініціатором є  ROZETKA, «Нова пошта» та фонд «Життєлюб», – повідомляє прес-служба міськвиконкому.

Цей соціальний проєкт  проводився з 1 квітня. Проєкт працював в Києві, Дніпрі, Львові, Новій Каховці, а завдяки особистій домовленості міського голови Віталія Малецького до нього долучився і Кременчук.

Наразі, як і минулого разу, на сайті rozetka.com.ua/zhiznelyub/ всі небайдужі можуть оплатити вартість продуктового набору, який соціальні працівники з волонтерами доставлять самотнім пенсіонерам у  період карантину.

Механіка проста: кожен може оплатити на сайті ROZETKA продуктовий набір «Життєлюб». Потім фонд «Життєлюб» розподіляє усі «підвішені» пакети між містами, що беруть участь в ініціативі. «Нова пошта» формує та доставляє їх до соціальної служби кожного міста, а далі команди соцпрацівників розвозитимуть  набори самотнім літнім людям.

Набір коштує 250 гривень. Складається він із пряників, шпротів, зеленого горошку, гречаної крупи, рису, олії соняшникової, цукру, макарон та маринованих корнішонів.