У Кременчуцьких довімках нарешті з’явиться тепло. Сьогодні, у зв’язку з пониженням температури зовнішнього повітря  виконавчим комітетом Кременчуцької міської ради прийняте рішення «Про початок опалювального періоду 2021-2022 років для житлових будинків та інших споживачів з централізованим опаленням у м. Кременчуці».

Кременчуцька ТЕЦ, ТЕЦ «Крюківський вагонобудівний завод» та КП «Теплоенерго» вже готові до подачі тепла своїм споживачам. За розпорядженням міського голови теплопостачальники працюватимуть у посиленому режимі.  Не забувайте, що ще кілька тижнів  зазвичай триває налагодження теплового режиму у будинках та по стояках.

Водночас варто зазначити, що у зв’язку із необхідністю завершення ремонтних робіт на теплових мережах на перехресті вул. Троїцької та Шевченка у кількох кварталах у центральній частині міста опалення включать із затримкою у кілька днів, із невеликою затримкою подадуть тепло споживачам, які отримують теплоносій від 620 котельні, що у Крюкові, там наразі завершується ремонт основного котла.

Тарифи для населення цього року  не збільшуються і залишаються на рівні минулого, завдяки рішенням прийнятим Президентом України на урядом. В той же час, керівник міста звернувся до кременчужан з проханням не накопичувати борги і своєчасно розраховуватися за спожиті послуги, щоб теплопостачальні організації мали можливість закуповувати газ на потреби опалення.