24 січня 2021 року у віці 67 років помер колишній начальник ГУ МНС України у Полтавській області Микола ГОРБЕНКО.

Микола Олексійович багато років свого життя присвятив порятунку людей. Свій трудовий шлях розпочав  у серпні 1973 року. У 1991 році очолив перший загін воєнізованої пожежної охорони в місті Кременчук. З 1999 по 2005 роки очолював ГУ МНС України у Полтавській області. За цей період він фахово й вміло керував усіма найбільшими рятувальними операціями на території регіону. 

З 2002 року  був депутатом  Полтавської обласної ради.

У 2004 році Указом Президента України Миколі Олексійовичу було присвоєно спеціальне звання «генерал-майор служби цивільного захисту».

У 2005 році став  заступником Міністра України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи.

За сумлінну багаторічну працю був нагороджений Медаллю за бездоганну службу І – ІІІ ступеня, нагрудним знаком «За відзнаку в службі» І ступеня та ІІ ступеня, відзнакою МВС України «Хрест Слави», Почесною відзнакою МНС України.

Світла пам’ять про Миколу Олексійовича та його внесок у розвиток пожежної охорони завжди житиме в серцях рідних, колег та усіх хто його знав.