У Кременчуці з 3 червня стартували громадські роботи для молоді. У першому місяці літа було залучено 84 юних кременчужан, більшість з яких діти пільгових категорій. Вони працюють на підприємствах, в установах і організаціях міста.

Цього літа планується залучити до громадських робіт 279 осіб з-поміж учнівської та студентської молоді. У липні планується працевлаштувати 100 осіб, а серпні 95.

Варто зазначити, що виконавчий комітет Кременчуцької міської ради, Кременчуцький міський центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді та Кременчуцький міськрайонний центр зайнятості населення під час літніх канікул та у вільний від навчання час щороку під час літніх канікул організовують громадські оплачувані роботи на підприємствах, в установах і організаціях міста для забезпечення тимчасового працевлаштування учнівської та студентської молоді, в першу чергу молоді, яка потребує особливої соціальної уваги та підтримки, які мають реєстрацію місця проживання на території м. Кременчука.

До участі у громадських оплачуваних роботах під час літніх канікул та у вільний від навчання час залучаються діти віком від 14 до 18 років, а також молодь від 18 до 23 років – за умови навчання на денній формі навчання в навчальних закладах різних рівнів акредитації.

Більше у сюжеті: