Патрульні поліцейські Кременчука прохають мешканців допомогти у боротьбі із торгівлею наркотиками. Для цього необхідно повідомляти, якщо на вулиці ви побачили написи із адресами інтернет-сайтів.

– Більшість торгівців наркотиками намагаються налагодити збут свого товару через інтернет-простір. Вони наносять написи на різні об’єкти інфраструктури міста, при цьому, маскуючи їх різними фразами, – повідомляє прес-служба патрульної поліції Кременчука. – Кожен день ми з вами проходимо повз ці місця, де зображені нерозбірливі словосполучення, але насправді — це адреси сайтів, де можна замовити наркотики.

Отож, для запобігання розповсюдження реклами інтернет-адрес з продажу наркотичних засобів, що зображені на будівлях та в громадських місцях, правоохоронцям потрібна ваша допомога. Якщо ви виявили такі підозрілі написи, то надсилайте повідомлення на офіційні сайти:

Патрульна поліція Кременчука у соціальних мережах Facebook чи Instagram. В повідомленні обов’язково укажіть адресу та додайте фото самого напису.