8 серпня на засіданні штабу з підготовки міського господарства обговорювалося питання про хід підготовки на новий опалювальний сезон. Як зазначали на штабі підготовка до опалювального періоду у Кременчуці проводиться відповідно до раніше затверджених графіків.

Про те, будинки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельних кооперативів готові лише 16%.

За словами представника теплової інспекції Кременчуцької філії АТ «Полтаваобленерго» Али Одіної, із 170 будинків ОСББ, які обслуговує їх підприємство, пред’явили теплові вузли лише 31. Крім того, за її словами, 34 ОСББ взяли технічні умови на встановлення індивідуальних теплових пунктів, 10 з них вже встановлено, але пред’явлено тепловій інспекції лише 1.

Заступник міського голови Валерій Декусар зазначив, що ОСББ та ЖБК завжди здають паспорти готовності ближче до початку опалювального періоду. В той же час він звернув увагу департаменту житлово-комунального господарства на необхідність провести роботу з головами об’єднань співвласників багатоквартирних будинків щодо посилення роботи з підготовки їх житлового фонду до опалювального періоду.