Спорудження нового мосту через Дніпро триває! З 9 листопада розпочалося занурення труб для лівого пілона мосту в Кременчуці. Це перший етап будівництва, яке ведуть безпосередньо в акваторії Дніпра.

Довжина труб становить 36 метрів, діаметр – 2 метри. Для одного пілона майбутнього мосту необхідно 40 труб.

Сам будівельний процес доволі непростий: за допомогою вібромолота труба вбудовується на глибину 6-7 метрів. Потім ударним молотом її занурюють до проєктної позначки. Після цього будівельники розпочинають буріння, щоб всередині труби вибрати геологічні породи. Коли ці роботи виконані, влаштовують металевий каркас, проводять бетонування труби та влаштування монолітної основи над водою.

Саме ці труби використовуються у якості паль, які триматимуть майбутній міст.

Як повідомив народний депутат України Юрій Шаповалов – будівництво нового мосту йде згідно плану. На графічній візуалізації можемо спостерігати як буде відбуватися будівництво пілонів. Ми бачимо, як облаштовуються палі майбутніх опор мосту та як до пілонів кріпитимуть прогони конструкції. Тільки після цього продовжать споруджувати пілон ще вищим, а потім також під’єднають до нього наступні ванти. Зі сторони це буде виглядати як великий трикутник, який буде зростати. У нового мосту буде два подвійних пілона.