Кременчуцька міська виборча комісія сьогодні оголосила дату першої сесії новообраної міської ради. Комісія пропонує скликати сесію 25 листопада. Сесія почнеться о 10.00.

Список нових депутатів Кременчуцької міської ради:

 

Партія Слуга народу
1 Порчирян Сергій Михайлович ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ  ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»
2 Штефан Ігор Олександрович ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ  ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»
3 Величко Ольга Володимирівна ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ  ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»
4 Кочуров Ілля Михайлович ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ  ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»
5 Волкова Валерія Миколаївна ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ  ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»
6 Ющенко Олександр Петрович ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ  ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»
Партія Рідне місто
7 Гриценко Юрій Васильович КРЕМЕНЧУЦЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РІДНЕ МІСТО»
8 Алєксєєв Євгеній Олександрович КРЕМЕНЧУЦЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РІДНЕ МІСТО»
9 Петренко Інна Анатоліївна КРЕМЕНЧУЦЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РІДНЕ МІСТО»
10 Лихошвай Наталія Валентинівна КРЕМЕНЧУЦЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РІДНЕ МІСТО»
11 Нікіфоров Олександр Ігоревич КРЕМЕНЧУЦЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РІДНЕ МІСТО»
12 Роженко Олександр Анатолійович КРЕМЕНЧУЦЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РІДНЕ МІСТО»
13 Яворський Вячеслав Вікторович КРЕМЕНЧУЦЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РІДНЕ МІСТО»
14 Плескун Олександр Володимирович КРЕМЕНЧУЦЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РІДНЕ МІСТО»
15 Волошин Василь Васильович КРЕМЕНЧУЦЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РІДНЕ МІСТО»
ОПЗЖ
16 Іванян Геннадій Михайлович ПОЛТАВСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»
17 Шварцман Ігор Матвійович ПОЛТАВСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»
18 Березянський Олександр Вадимович ПОЛТАВСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»
19 Кармазін Дмитро Віталійович ПОЛТАВСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»
20 Чураков Федір Миколайович ПОЛТАВСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»
21 Брижаха Костянтин Григорович ПОЛТАВСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»
22 Погужельська Наталія Іванівна ПОЛТАВСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»
Партія «За майбутнє»
23 Малецький Віталій Олексійович ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ  ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»
24 Бокован Микола Володимирович ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ  ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»
25 Проценко Зінаїда Валеріївна ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ  ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»
26 Зоря Юрій Олексійович ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ  ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»
27 Макаров Андрій Ігорович ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ  ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»
28 Калашник Олександр Вікторович ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ  ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»
29 Мирошніченко Валерій Вікторович ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ  ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»
30 Сергієнко Тетяна Павлівна ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ  ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»
31 Угніч Григорій Анатолійович ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ  ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»
Партія «Батьківщина»
32 Головач Олександр Леонідович ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ «БАТЬКІВЩИНА»
33 Шляхова Ольга Олегівна ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ «БАТЬКІВЩИНА»
34 Терещенко Денис Юрійович ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ «БАТЬКІВЩИНА»
35 Пищита Світлана Миколаївна ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ «БАТЬКІВЩИНА»
36 Яцина Олександр Олександрович ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ «БАТЬКІВЩИНА»
Партія «Європейська солідарність»
37 Ярош Сергій Михайлович ПОЛТАВСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»
38 Гориславець Лариса Олексіївна ПОЛТАВСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»
39 Котляр Віталій Юрійович ПОЛТАВСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»
40 Мусієнко Катерина Сергіївна ПОЛТАВСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»
41 Лазоренко Богдан Русланович ПОЛТАВСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»
42 Українець Вадим Веніамінович ПОЛТАВСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»