19 січня міський голова Віталій Малецький перевірив роботу комунального пасажирського транспорту КП «Кременчуцьке тролейбусне управління» в умовах низької температури.

Незважаючи на сильні морози, на сьогодні, у Кременчуці працюють 44 тролейбуси та 8 автобусів комунальної форми власності. 

Транспорт повинен виходити вчасно та в повному складі, так як кременчужани їздять на работу, по справах та у соціальні і медичні заклади, поставив завдання Віталій Малецький.

На підприємстві створюють всі умови для того, щоб тролейбуси та автобуси рухались відповідно до графіків. Аби комунальний транспорт не перемерзав, на ніч його заганяють у бокси, де зберігається відповідний температурний режим. Завдяки особливостям нового комунального транспорту, значних проблем з виходом на маршрути не виникає, керівник управління транспорту Руслан Івашина.

Також  Віталій Малецький звернув увагу на те, що наразі через сильні морози на деяких транспортних маршрутах приватні перевізники дещо порушують графіки руху маршруток, а інколи, зовсім  не виїжджають на лінію.  Він наголосив, що очільники цих автотранспортних підприємств мають розуміти, що погодні умови ніяк не знімають із них відповідальності за взяті на себе зобов’язання щодо  перевезення пасажирів.

Віталій Малецький дав доручення головному транспортнику Кременчука тримати питання перевезення кременчужан приватними маршрутками на постійному контролі. У разі необхідності виставляти на  проблемні ділянки комунальний транспорт, а до перевізників – порушників застосовувати  заходи впливу.

Детальніше дивіться у сюжеті “Кременчуцьких новин”.