У Кременчуці поки що продовжується навчання учнів у дистанційному форматі.  Пов’язано це з високими показниками захворюваності на короновірусну інфекцію. І хоча за останній тиждень зареєстровано дещо менше нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби у порівнянні з минулим тижнем,  але все одно епідситуація в місті залишається напруженою. Про її стабілізацію можна буде говорити лише тоді, якщо протягом 7-8 днів у місті зберігатиметься тенденція на зниження показників нових випадків COVID-19.

Як зазначають медики, які вже тривалий час борються з вірусом нового типу та його ускладненнями, введене дистанційне навчання в місцевих закладах освіти дозволило перервати ланцюг цього захворювання і не допустити більш масового поширення хвороби.

Міський голова Віталій Малецький наголосив, що для прийняття рішення про відновлення очного навчання в закладах освіти Кременчука, принаймні для початкової школи, епідстатистика наступного тижня стане визначальною. Якщо кількість нових підтверджених випадків COVID-19 і надалі знижуватиметься, то це стане підставою для скликання місцевої комісії з питань ТЕБ і НС,  яка має прийняти це рішення. Попередньо ця комісія відбудеться наприкінці наступного тижня.

«Щодо теплопостачання в закладах освіти, то опалювальний сезон у них розпочався 12-13  жовтня. І якщо місцевою комісією з питань ТЕБ і НС  буде прийняте рішення про відновлення навчального процесу в очному форматі, діти повернуться в теплі та затишні класи», – підкреслив керівник міста.

У свою чергу директор департаменту освіти міста Геннадій Москалик повідомив, що наразі температура теплоносія в мережах опалення шкіл  доводиться до нормативних, адже на момент відсутності учнів у школах, приміщення майже не опалювалися.