29 грудня Віталій Малецький передав ключі від 2-х автомобілів Renault службовцям Кременчуцького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Полтавській області та одного автомобіля Renault Dokker бійцям Кременчуцького батальйону Національної Гвардії України. Участь у заході взяли заступник начальника управління Національної поліції Полтавської області Денис Захарченко та командир військової частин 3059 Євген Шульга.

Машини було придбано за кошти міського бюджету на виконання Комплексної програми профілактики правопорушень. На нових автомобілях правоохоронці зможуть здійснювати чергування на правобережжі та лівобережжі Кременчука.

Також Віталій Малецький наголосив, що спецтехніка була придбана за кошти платників податків. Рішення про закупівлю транспорту було прийнято на сесії міської ради.

Віталій Малецький підкреслив, що наразі завдяки політиці децентралізації, яку проводить Президент України Петро Порошенко та Уряд України, в містах стало залишатися більше коштів, які громада може спрямовувати на свій розвиток.