Кременчуцький мостовий перехід через р. Дніпро визнано одним із найаварійніших в Україні.  Збудований майже 7 десятиліть тому, він не був розрахований на таке навантаження, яке є сьогодні.

Народний депутат України Юрій Шаповалов переконаний в тому, що новий  мостовий перехід має бути збудований саме в Кременчуці. Він неодноразово порушував це питання перед керівниками держави та уряду і надалі готовий відстоювати свої позиції.

За його ініціативи у жовтні поточного року з цього питання у Кременчуці буде проведене засідання транспортного комітету Верховної Ради України. На думку Юрія Шаповалова, проведення засідання комітету в нашому місті дозволить депутатам та міністрам переконатися, що мостовий перехід необхідно будувати саме в Кременчуці.

АВАРІЙНИЙ МІСТ

Народний депутат Юрій Шаповалов збере в Кременчуці депутатів та міністрів. Вирішуватимуть питання транспортної інфраструктури та державних замовлень для кременчуцьких підприємств.Підписуйтесь на сторінку Кременчуцькі Новини. З нами ви завжди у центрі подій!

Опубліковано Кременчуцькі Новини Вівторок, 28 серпня 2018 р.