В рамках благодійної акції «Серце до серця» Кременчук зібрав найбільшу кількість грошей по всій Україні. Це абсолютний рекорд Всеукраїнського рівня! Міста-мільйонники зібрали значно менше коштів. Та що там міста. Кременчук значно випередив цілі регіони!

У рейтингу Кременчук займає перше місце, сума зібраних коштів становить 502 518 гривень. Далі по рейтингу йде Вінницька область. Сума їхніх зібраних коштів становить 417 337 гривень.

Всі кошти, які ми зібрали, ми перерахували на рахунок благодійного фонду «Серце до серця». Далі по процедурі – лікарська рада, що визначить, що саме наразі необхідно українським лікарням. Насамперед, дитячим, – зазначає Світлана Пищита, регіональний представник фонду.

Кременчук з легкістю обігнав міста-мільйонники. Як вважають організатори, все це стало можливим завдяки спільним зусиллям містян та титанічній роботі волонтерів. Нагадаємо, що волонтери упродовж квітня збирали гроші. Було задіяне усе місто: від магазинів до університету. Маючи нагоду, організатори висловили подяку усім людям з відкритим серцем. Адже це була колективна робота, неважливо, скільки ти віддав грошей на благодійність. Важливим є лише те, що ти думав не тільки про себе .

Усі зібрані гроші підуть на закупівлю нової медичної техніки для  дітей з вадами слуху. Приблизно восени представники фонду «від серця до серця» будуть володіти точною інформацією і знатимуть, яке саме обладнання вони передадуть для «Дитячої міської лікарні».