Міський голова Кременчука Віталій Малецький та регіональний представник ВБФ «Серце до серця» Світлана Пищита вручили відзнаку «Золоте серце Кременчука – 2019» колективам міських закладів освіти та виховання.

Відзнака «Золоте серце Кременчука» на міському рівні вручається другий рік поспіль. Запроваджена вона була з метою відзначення організацій, підприємств, установ міста за небайдужість до маленьких кременчужан із вадами здоров’я, активну участь у благодійній акції «Серце до серця».

Цього року серед дошкільних закладів Кременчука найкращий результат за сумою зібраних благодійний коштів показав дитячий садочок №28. Його колективом у загальний фонд акції було внесено 4 тис. 646 грн. 46 коп.. У цьому дошкільному закладі також було встановлено рекорд і за сумою, зібраною на одного вихованця. Становить вона 36 грн. 2 коп..

Рекордні результати в рамках акції «Серце до серця – 2019» за сумою зібраних благодійних коштів показав ліцей №4. Учні, педагоги та батьки цього навчального закладу задля допомоги кременчуцьким немовлятам передали 33 тис. 676 грн. 80 коп..

Вручаючи відзнаки, міський голова Віталій Малецький висловив слова вдячності учням, вихованцям, педагогам і батькам за чуйні серця, за небайдуже ставлення до маленьких кременчужан із вадами здоров’я.