2-го грудня очільник поліції області Іван Вигівський відзначив поліцейських відділу кримінальної поліції Кременчуцького відділу поліції: капітана поліції Євгенія Мусієнка, капітана поліції Павла Шкіля та капітана поліції Ігора Підгорного. Про це повідомила прес-служба ГУ НП Полтавської області. 

За високий професіоналізм та оперативне викриття організованої злочинної групи у місті Кременчук, члени якої тривалий час займалася незаконною діяльністю, пов’язаною з підробкою медичної документації заохотили відзнаками ГУНП в Полтавській області, – йдеться у повідомлення.

Мова йде про викриття групи осіб, які займалися підробкою медичних документів. Серед затриманих – колишні і діючи медичні працівники.

Слідчі провели понад 10 санкціонованих обшуків у помешканнях фігуранток, а також в медичних закладах Кременчука. Під час обшуків вилучили готівку, печатки та штампи медзакладів, медичну документацію, чорнові записи, банківські картки та мобільні телефони.

Серед вилучених документів є санітарні книжки працівників кафе, ресторанів, навчальних закладів, які не проходили флюорографічного обстеження. Відповідні штампи і відмітки лікарів проставляли в квартирі однієї з учасниць злочинної групи.