Про це повідомив народний депутат України Юрій Шаповалов. Він зазначає: ”  Сьогодні перед українським парламентом виступила Прем’єр-міністр Данії Метте Фредеріксен. Щиро дякуємо главі уряду та дружньому народу Данії за підтримку й допомогу в боротьбі проти російського агресора!

На засіданні Верховної Ради також прийняли кілька важливих законів. Серед них хотів би звернути увагу на закон, який забороняє підвищувати тарифи на тепло, гарячу воду та газ для потреб населення на час дії воєнного стану та в період відновлення зруйнованої інфраструктури.

Як відомо, ворог завдав багато нищівних ударів по комунальній інфраструктурі міст України і продовжує свої атаки. Зруйновано Кременчуцьку ТЕЦ, через що 180 тисяч мешканців міста можуть залишитися без тепла. У такій ситуації держава бере на себе зобов’язання компенсувати витрати на виробництво теплової енергії та постачання газу, щоб мешканці міст не витрачали більше коштів.

Закон прийнято в першому читанні, до нього необхідно внести кілька важливих правок, але вже найближчим часом він запрацює і захищатиме інтереси громадян.

Додам також, що разом з міською владою Кременчука ми продовжуємо працювати над тим, щоб відновити централізоване опалення в місті до початку опалювального періоду, забезпечивши роботу альтернативних джерел теплоносія. У цьому маємо підтримку Президента та уряду.”